Koupací jezírka

Koupací jezírka

Developeři a firmy

Myslete i na okolí své firmy

  • Dáme Vaší zahradě myšlenku a tvar
  • Zařídíme získání státních a evropských dotací
  • Navrhneme a ukážeme Vám zahradu v 3D návrhu
  • Zařídíme realizace u kvalitní a ověřené firmy
  • Postaráme se o autorský dozor

Voda jako živý, originální a nenahraditelný prvek by měla patřit do jaké zahrady. Není prostoru, ve který by nemohla oživovat.

Umíme na Vaší zahradě vyřešit vodní prvky od malých ptačích pítek, pramenných kamenů, přes kaskády a vodní koryta až po velká koupací i okrasná jezírka. K naší práci patří také zakomponování bazénů, sprch a mlhovišť do Vaší zahrady.

Koupací jezírka jako živé biotopy jsou celoročně atraktivními prvky ve Vaší zahradě. Přes zimu při vhodném počasí zamrzají a lze na nich při dostatečné velikosti bruslit, přes sezónu slouží jako koupací prvek, vhodné je jejich využití spolu se saunami a parními lázněmi. Jezírko samo o sobě působí díky vysokému podílu vodních rostlin vysoce etsteticky, sledovat lze jarní i podzimní efekt. Samozřejmostí je pak výskyt pestré škály živočichů, kdy můžete pozorovat vážky, šídla, šídélka, nejrůznější ptáčky, kteří se zde osvěžují a pijí, ve vodě pak pečlivý pozorovatel vždy najde vodoměrky, potápníky, okružáky i plovatky, sem tam přijde i žába. Můžete chovat a rozmazlovat přiměřené množství ryb.